Klub korzyści w aplikacji Crédit Agricole – jak oszczędzić?

Buty tańsze o ponad 200 zł, gotowe posiłki z rabatem do 174 zł, drugi bilet do kina za darmo – Klub korzyści w nowej aplikacji CA24 Mobile pozwala wyraźnie obniżyć codzienne wydatki. A jak wynika z badania przeprowadzonego przez bank Crédit Agricole – oszczędzanie jest dla Polaków coraz ważniejsze. Jakie rabaty i zniżki mogą otrzymać z aplikacją? Sprawdź!

Osoba licząca zniżki z aplikacji, które pomogą w oszczędzaniu

Z tekstu dowiesz się:

  • czy zniżki w aplikacji bankowej to trafiony pomysł,
  • jakie zniżki znajdziesz w Klubie korzyści,
  • gdzie jeszcze szukać pomysłów na oszczędzanie.

Aż 78% Polek i Polaków szuka zniżek i rabatów na zakupy. Najbardziej aktywnie robią to kobiety (84%) – wynika z badania* przeprowadzonego przez Crédit Agricole we wrześniu br. Zdecydowana większość ankietowanych (78%) preferuje krótkoterminowe strategie oszczędnościowe, takie jak korzystanie z rabatów i promocji w sklepach. Czy są jednak inne sposoby na to, by mieć więcej korzyści z oszczędzania? Dowiesz się z naszego artykułu.

Jak zaoszczędzić z pomocą aplikacji bankowej?

Z wyżej wspomnianego badania wynika również, że 56% Polaków chciałoby znajdować rabaty i zniżki w aplikacji bankowej. Ważne, aby były to zniżki zarówno na produkty wielkich światowych marek, jak i małych lokalnych biznesów. Takie oferty specjalne są bowiem wyjątkowo atrakcyjne i pomagają realnie podreperować budżet na nawet najdroższych, ale niezbędnych, produktach.

W obecnych czasach prawie wszyscy szukamy pomysłów na oszczędzanie. Zmuszają nas do tego rosnące ceny w sklepach, a także niepewna przyszłość i widmo kolejnych podwyżek. Wolimy jednak od razu zauważać oszczędność podczas zakupów niż odkładać regularnie pieniądze np. na koncie oszczędnościowym w banku. Trudno nam wdrożyć długofalowe strategie oszczędnościowe, gdyż wymaga to czasu, wysiłku i zmiany nawyków, a jednocześnie potrzebujemy działać bardziej oszczędnie w obecnej rzeczywistości, stąd popularność rabatów i promocji – wyjaśnia Katarzyna Kierzkowska, menadżer ds. Badań i Analiz Rynku w Crédit Agricole.

Takie możliwości daje nowa aplikacja mobilna banku Crédit Agricole – CA24 Mobile. Jej największym wyróżnikiem jest Klub korzyści, który umożliwia korzystanie ze specjalnych benefitów i ofert topowych marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Propozycje rabatów są dobierane i dopasowywane indywidualnie dla każdego klienta. Pojawiają się na ekranie głównym w unikatowym na rynku rozwiązaniu, które bank nazwał „rzeką korzyści”. Obecnie w całym klubie można wybierać spośród ponad 1400 ofert, a ich liczba stale rośnie. Oprócz rabatów na zakupy, w „rzece korzyści” klienci znajdą także spersonalizowane oferty produktów i usług banku, dostępne na specjalnych, bardzo atrakcyjnych warunkach.

Przeczytaj też: 8 najczęstszych błędów w oszczędzaniu. Jak zacząć oszczędzać bez wpadek?

Jak zaoszczędzić pieniądze w domowym budżecie? Sprawdź Klub korzyści

Dzięki korzystaniu z Klubu korzyści można odnieść naprawdę spore korzyści z oszczędzania. Przy zakupie odzieży czy butów w kieszeni może zostać 210 zł (rabat 20% na buty New Balance; 15% na dresy Adidas w Martes Sport; do 20 zł zniżki w H&M). Zakupy spożywcze można zamienić w gotowe posiłki od Nice to Fit You i zaoszczędzić na nich 174 zł przy 12% rabacie, a jeśli przyjdzie ochota na dodatkową przekąskę, to w Pyszne.pl można ją kupić o 15 zł taniej.

Oferty klubu obejmują także sklepy z elektroniką czy wyposażeniem wnętrz. Przy zakupie sprzętu o wartości powyżej 300 zł w RTV EURO AGD, np. szczoteczki sonicznej czy czytnika książek – cena obniży się o 40 zł. Zniżka 30 zł dostępna jest także w sieci Douglas. Klub korzyści to także rozrywka i podróże. Jego uczestnicy otrzymają gratis drugi bilet do kin Helios, 10 zł mniej zapłacą za grę planszową w Empiku, a z Flixbusem pojadą 15% taniej. Zliczając te benefity, zestaw zniżek może wynieść około 500 zł, tylko przy takich zakupach.

Przeczytaj też: Sekret skutecznego oszczędzania – podejdź do tego jak olimpijczyk

Jak szukać ofert specjalnych i innych pomysłów na oszczędzanie?

Więcej patentów na rozsądne gospodarowanie budżetem i zapewnienie sobie finansowego bezpieczeństwa można znaleźć na grupie #WyzwanieOszczędzanie, którą bank prowadzi na Facebooku od dwóch lat. Crédit Agricole zbudował społeczność ponad 3 tys. osób, która się wspiera i motywuje każdego dnia. To miejsce inspiracji i wymiany doświadczeń, gdzie można rozmawiać o mądrym zarządzaniu finansami, oszczędzaniu pieniędzy i przy okazji także niezwykle ważnej dla społeczności ochronie środowiska.

Szukanie pomysłów na to, jak oszczędzić, wcale nie musi być trudne. Wystarczy do tego aplikacja bankowa i dobre, sprawdzone rady. Dzięki CA24 Mobile podreperowanie domowego budżetu będzie prostsze niż Ci się wydaje.

*Badanie CAWI zrealizowane w sierpniu 2022 roku, na panelu badawczym Ariadna, N=1043, próba ogólnopolska, reprezentatywna, wiek: 18+

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Nie opublikujemy Twojego adresu e-mail.